Sprzątanie Kamionki Piast 2019

Sprzątanie Kamionki Piast – niedziela 22.09.2019

Już po raz dziewiąty Stowarzyszenie organizuje, w tym roku wspólnie z PZW, sprzątanie dna kamionki Piast oraz terenu wokół akwenu.
Akcja sprzątania realizowana jest w ramach Sprzątania Świata – Polska 2019. Patronatem honorowym akcję objęli: Prezydent Miasta Opola i Fundacja Nasza Ziemia.
Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w akcji. Impreza rozpoczyna się o godzinie 9:00. Jak co roku dla uczestników przewidziany jest ciepły poczęstunek – grochówka i coś z grilla 🙂 – wszystko to dzięki naszym sponsorom – firmie TARKUS, NUTRICIA, ATMOTERM, Pub Ostrówek, EURODOM i współuczestnikom – szkołom i klubom nurkowym z Opola i okolic, jednostkom OSP, 41 HDŻ z Opola, wolontariuszom HOPE oraz wszystkim tym, którzy postanowią przyłączyć się do naszej akcji. Szczególne podziękowania dla firmy POLARIS z Opola, która w tym roku bardzo aktywnie włączyła się w pomoc przy organizacji tego przedsięwzięcia.
Po zakończeniu sprzątania chcielibyśmy zaprosić wszystkich chętnych na wspólne grillowanie i rozmowy o naszych pasjach – czyli after party, na teren OSP ORW przy ul. Budowlanych w Opolu.